Egyéb Sportok

Vasárnapi sportkínálat – erre fogadhatsz az Unibeten

2020. március 28.

Labdarúgás

Barátságos mérkőzések

11:00 Tyringe FC – Vittsjö GIK

11:30 Holsby SK – Lenhovda IF

12:00 Vrango IF – Knippla IK

13:30 Myresjö/Vetlanda FK – Vimmerby IF

14:30 IF Sylvia – Assyriska Turabdin IK

Barátságos mérkőzések (Nők)

11:00 DFK Varmbol (W) – Lotorps IF (W)

13:00 Team TG FF (W) – Lulea SK (W )

15:00 Umeå Södra FF (W) – Mariehem SK (W)

16:00 Askims IK (W) – IK Kongahalla (W)

16:00 Rågsveds IF (W) – FC Djursholm (W)

17:00 Alvesta GoIF (W) – Tingsryd United FC (W)

18:30 Savedalens IF (W) – Torslanda IK (W)

19:15 IFK Lidingö FK (W) – Nacka Allstars DFF (W)

20:00 Karlbergs BK (W) – Taby FK (W)

Fehéroroszország (Premier League)

15:00 Smolevichy – FC Isloch

17:00 Neman Grodno – Vitebsk

Fehéroroszország (Amateur League – 70 perc)

14:30 Racing Belarus – B-12 Minsk

18:00 Syabar Berton Li – Zapad 3

19:15 FC Gazgolder – Volat Capital

19:30 Santos Belarus – Sunderland Belarus

Fehéroroszország (Szuperkupa – nők)

13:30 FC Minsk (n) – Zorka-BDU Minsk (n)

Nicaragua (Primera Division)

01:00 Managua FC – Diriangen FC

03:00 Real Estelí – Las Sabanas CF

Nicaragua (Liga Primera Juvenil U20)

21:30 Art Jalapa U20 – Juventus Managua U20

22:30 Walter Ferreti U20 – Chinandega U20

 Esports FIFA (Ultimate Quaran Team (2×6)

17:00 Newcastle United (Esports FIFA) – FC Sion (Esports FIFA)

 

E-Sport

CS:GO (Aorus League)

CS:GO (EFire Master League)

CS:GO (ESEA Advanced EU)

CS:GO (ESEA Advanced NA)

CS:GO (HIPFIRED Cup)

CS:GO (ESEA Premier AU)

CS:GO (ESL Pro League EU)

CS:GO (ESL Pro League NA)

CS:GO (Flashpoint)

Dota 2 (SIGUL Pro League)

Dota 2 (Dota, 2. Professional Liga)

Dota 2 (ESL One Online CN)

Dota 2 (ESL One Online NA)

Dota 2 (ESL One Online SA)

Dota 2 (ESL One Online SEA)

League of Legends (EBL)

League of Legends (LCK)

League of Legends (LEC)

League of Legends (LJL)

League of Legends (LLA)

League of Legends (Nordic Championship)

League of Legends (PCS)

League of Legends (Prime League Pro Division)

League of Legends (UK League Championship)

League of Legends (LPL)

League of Legends (PG Nationals)

League of Legends (LCS)

League of Legends (VCS)

Overwatch (OWL)

Rocket League (Championship Series EU)

 

Kosárlabda

Oroszország (3×3 Liga Pro)

12:00 Ural-pro 3×3 – Enisey-pro 3×3

12:25 Neva-pro 3×3 – Rostov-pro 3×3

Oroszország (Kopeysk Basketball League)

08:00 Sparta – CHVVAKUS

10:20 Fresh – Tankograd

11:40 KBK – KMZ

13:00 Veterans – Olympus

Tajvan (Super Basketball League)

11:00 Kinmen Kaoliang Liquor – Taiwan Beer

13:00 Yulon Dinos – Bank of Taiwan

Tádzsikisztán (National League)

07:00 Berkut – Diesel Power

08:45 BC Dushanbe – Zuhro

10:30  Faiton – Legends

 

Röplabda

Fehéroroszország (MVL Mixed)

14:20 Komanda 48 Mixed – Sportiki Minsk Mixed

15:50 Santiago Minsk Mixed – Liberti Minsk Mixed

17:20 Hands Up Mixed – A10SPORT Mixed

18:50 Kucheryavie Gvozdi Mixed – TamTeam Minsk Mixed

Oroszország (Saint Petersburg Leagues)

18:00 Kronshtadt – RNB Club

19:00 Zaryad – Uglovo Team

Oroszország (Saint Petersburg Leagues – nők)

08:00 Fortuna (W) – Pandora (W)

09:50 Andromeda (W) – Pro Sport (W)

11:00 Cherry (W) – Kotlin (W)

17:00  Nevada (W) – Rush (W)

Oroszország (Regional Leagues)

07:30 Ural Academy – Ural Air Force

09:00 Ural Military – Ural University

Oroszország (Regional Leagues – nők)

04:30 Ural Mountains (W) – Ural Stars (W)

05:30 Red Fox (W) – Energy (W)

 

Jégkorong

Oroszország (Liga Pro Short – 3×10 min)

01:10 Ledyanye Voiny – Boevye Lisy

   

Asztalitenisz

TT Cup (Férfiak)

  

Virtuális sportok

Labdarúgásteniszkosárlabdalóversenyagárverseny

 

Az elmúlt hetekben alaposan átrendeződött a sportnaptár, de szerencsére mindez a virtuális sportok világára semmilyen hatással nem volt. Éppen ezért 3,2 millió Ft összdíjazású virtuális sportfogadás bajnokságot indítottunk.