Amerikai Foci Jackpot

A 17 hetes alapszakasz hatalmas meccsei és egy izgalmas rájátszás-mérkőzéssorozat után elérkezett az 53. Amerikai Foci Döntő. A New England Patriots zsinórban harmadszor játszik Super Bowlt, idén Atlantában a Los Angeles Rams lesz az ellenfelük.

Ünnepeld velünk a nagy eseményt és vegyél részt a 3 000 000 Ft-os Amerikai Foci Jackpot játékunkban. Minden megjátszott 1500 Ft-os tét után kapsz egy jegyet a nyereménysorsolásra, amelynek tíz nyertese osztozik a készpénznyereményen. Fogadj a meccs előtt, előben vagy többszörös kötésben, a fogadások minegyike számít!

Fogadj most!
Részvételi feltételek
  • A promócióra nem szükséges feliratkozni.
  • Csak a 2019. január 28. 0:00 után megtett fogadásokért jár sorsjegy.
  • A 2019. január 28. 0:00 előtt megtett fogadások nem számítanak bele a promócióba.
  • Minden, NFL-meccsre megtett 1500 Ft értékű tét után kapsz egy sorsjegyet a végső nyereménysorsolásra (fődíj).
  • A mérkőzés előtti és az élő fogadások is jogosultak a promócióra.
  • Az egyszeres és a többszörös kötésben megtett fogadások is jogosultak a promócióra.
  • Nincs minimális összegű odds követelmény.
  • A készpénzre váltott fogadások esetén az adott fogadásért kapott sorsjegy továbbra is érvényes.
  • A sorsolás február 4-én lesz.
  • A nyertesek kifizetése legkésőbb 30 perccel a sorsolást követően megtörténik.
  • Minden sorsjegy egy egyedi kóddal van ellátva.
  • Az egyedi kódot használjuk majd a sorsoláson.
  • A nyeremény egyenlően lesz elosztva a 10 nyertes között, ami fejenként 3 000 000 ft-ot jelent.
  • A promóciós időszakban csak egy nyereményt nyerhetsz.
  • Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor módosítsa vagy visszavonja a bónuszt. A feliratkozás után a bónusz nem módosul, kivéve, ha elegendő bizonyíték áll rendelkezésre arra vonatkozóan, hogy kísérletet tettél a promóció szabályainak megszegésére.